RESTAURANT

DALEŠICKÉHO PIVOVARU

"Kdo pil - umřel. Kdo nepil - taky. Kdo ale pije náš májový ležák, tomu se umřít nechce." správce Francin

IMG_8747.jpg

 VÁŠ BETLÉM

Přízemí rohového domu v klidné části Brna-Černých Polí je restauračním zařízením už pár let. Dřevem obkládaný prostor vždy vítal svojí příjemnou atmosférou.  

Posledních pár let provozuje BETLÉM Dalešický pivovar. Ten, kde ve filmu Postřižiny vařil pivo Francin. My víme, že o pivo s dobrou pověstí je třeba správně pečovat, stejně jako to věděl on a celá správní rada. A podávat chutná, kvalitní jídla je samozřejmostí, tak jako čepovat smetanové hladinky.

U JEDNOHO STOLU

Každý talíř a sklenici plníme tím nejlepším. Sdílejte společné místo u jednoho stolu s vašimi přáteli.

fullsizeoutput_3537.jpeg
 

Když kdekoliv vládne pohoda, pracovní nasazení a tah za jeden provaz, tedy, za jeden provaz na jednom konci, je to jako hodinkový strojek. Natož, když se tohle všechno potkává v jednom restauračním kolektivu. A obzvlášť pak v prostředí, kde místo za barem je pouze pro jednoho a profi kuchyně je ve velikosti dětského pokojíčku :-)

 

Spolupráce celého teamu na vytváření jídelních lístků, pravidelných gastroakcí, obědových menu a nabídek pro naše skvělé hosty je důsledkem, že se potkala správá parta správných lidí na jednom místě a že hlavní myšlenkou zůstává: "Host k nám přichází jako domů a odchází jako z wellness. Zregenerován a na těle i na duši pohlazen."

 

LIDÉ

IMG_0079.jpg

TOMÁŠ BAČÁK

ČÍŠNÍK

Miluju pivo a dobré jídlo. A taky mám rád lidi. Tuhle práci bych neměnil za nic na světě! Tedy, alespoň dokud mám zdravé ruce a nohy.

Betlém je útulný a chodí sem fajn lidi. Vážně, mám to tu rád. 

DOMINIK LAPEŠ

PROVOZNÍ, ČÍŠNÍK

Už od mala mě bavilo vařit. Pak jsem ale přičichl k číšničině a bylo vymalováno :-D. Není to pro mě práce, ale zábava: kontakt s lidma, spokojený host, výborné jídlo na talířích, krásné pivo,....

Mám blízko nejenom k pivu, ale taky ke kávě. Je to nápoj, kterému jsem přišel na chuť již před lety a moc mě baví nejen konzumovat. Dnes je pro mě smetanová crema na pivu stejně důležitá jako na espressu nebo cappuccinu.

 

DAVID ONDRÁČEK

ŠÉFKUCHAŘ

Říct něco o sobě… no, to není jednoduché, protože vůbec mluvím dost málo, natož o sobě :-) Baví mě vařit, to jo. Moc.

Taky se mi líbí v kuchyni vymýšlet. Díky našim pravidelným akcím na různá témata se dostávám do různých oblastí gastronomie, vzdělávám se, snažím se posunout nás.

A taky je fajn, že jsme se na Betlémě sešli dobrá parta. To je slušný základ! :-)

 

 

 

Gastroakce:

gril a maso.png